فرانکا سوزانی، سردبیر مجله ووگ ایتالیا، در سن 66 سالگی درگذشت. وی یکی از تأثیرگذارترین ادیتورهای دنیای فشن بود و مجله ووگ ایتالیا را تبدیل به صدایی قدرتمند و بانفوذ در دنیای فشن و عکاسی نمود.راجرفدرر، تنیسور حرفه ای سوئیسی، از سوی مجله GQ به عنوان خوش استایل ترین مرد سال 2016 انتخاب شد.ویلیام و کیت، دوک و دوشس کمبریج، همراه با پرنس هری، در مهمانی کریسمس خیریه جوانان The Mixمتیو مک‌کانهی مهمان برنامه تاک شوی سِث مه‌یرز.بندیکت کامبربچ در فتوکال اپیزود ویژه کریسمس سریال Sherlock محصول بی بی سی، در هتل هم یارد.تام هیدلستون در افتر پارتی شب افتتاحیه نمایش Saint Joan در لندن.فلیسیتی جونز روی فرش قرمز مراسم اکران فیلم Rogue One: A Star Wars Story در توکیو.فن بینگ‌بینگ در مراسم افتتاحیه فروشگاه De Beers در خیابان مدیسون نیویورک.جسیکا آلبا در افتتاحیه فروشگاه Laduree در لوس آنجلس.سارا پُلسون با پیراهنی از دولچه و گابانا مهمان برنامه سث مه‌یرز.روث نِگا با پیراهنی از والنتینو در مراسم اکران فیلم Loving در لوس آنجلس.مدونا، با پارکای مشکی، تیشرت موسکینو، کیف رالف لورن و کفش های پوما.کندال جنر، با پولیور اورسایز و شلوار چرم مشکی در وست هالیوود کالیفرنیا.امیلی راتایکوفسکی و کیت آپتون هر دو با لباس هایی از وینس کاموتو در پارتی کریسمس وینس کاموتو.جنیفر لوپز در رستوران مادئو در وست هالیوود کالیفرنیا.روبی رُز با کتی از مارک جیکوبز در حال خرید کریسمس در بورلی هیلز کالیفرنیا.بهترین های آرایش و استایل مو: زوئی دویچ در مراسم اکران فیلم Why Him در لوس آنجلسبلا ثورن در فتوشوت مجله پِیپر.باربارا پالوین، مدل و بازیگر مجارستانی و مدل سابق ویکتوریاز سیکرت.اما استون در مراسم اکران فیلم La La Land در هالیوود.فن بینگ‌بینگ در مراسم افتتاحیه فروشگاه De Beers در خیابان مدیسون نیویورک.جسیکا آلبا در افتتاحیه فروشگاه Laduree در لوس آنجلس.جَنل مونِی، خواننده، مدل و بازیگر آمریکا در AOL Buildاولیویا کولپو، مدل، بازیگر و دختر شایسته آمریکا در سال 2012کریستینا کریت، مدل روس.

اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوود

اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوود

بازیگران و ستاره ها همیشه به ظاهر و تیپ خود اهمیت زیادی می دهند و در این میان همیشه عکس های آن ها بصورت خوش استایل دیده می شود.شاید یکی از دردسرهای ستاره شدن این باشد که همیشه باید به ظاهرتان برسید و برای آن هزینه کنید. در نهایت هر چقدر زمان، انرژی و پول برای این کار خرج کنید،

 

همیشه افرادی هستند که سلیقه آنها با شما یکی نباشد و دائماً مورد نقد این مجله و آن برنامه مد قرار بگیرید. در هر صورت سلیقه شما به خودتان مربوط است و انتخاب های شما محترم هستند. بگذریم از اینکه بعضی از سلبریتی ها کاملاً خود را با استخدام یک استایلیست باهوش یا خریدار شخصی خوش سلیقه راحت کرده اند و دیگر نیازی به سر و کله زدن با لباس و اکسسوار و … ندارند.

 

ولی بعضی از ستاره ها سبک خاص خودشان را دارند و کاملاً در انتخاب حتی لباس های راحت و روزانه خود دقت و ظرافت به خرج داده و همیشه ظاهر شیک و بی نقصی دارند. از مدل هایی مانند کندال جنر و جی جی حدید بگیرید تا بازیگران مشهوری مانند جسیکا آلبا دائماً با استایل همه پسندشان سوژه نشریات بانوان و وبسایت های فشن قرار می گیرند.

 

در همین راستا، مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ها و سلبریتی های دنیا را گردآوری می کنند و در کنار آن بهترین آرایش و استایلینگ مو را نیز معرفی می نمایند که گزیده ای از آنها را در زیر مشاهده می کنید.

 

خوش پوش ترین های هفته:

فرانکا سوزانی، سردبیر مجله ووگ ایتالیا، در سن 66 سالگی درگذشت. وی یکی از تأثیرگذارترین ادیتورهای دنیای فشن بود و مجله ووگ ایتالیا را تبدیل به صدایی قدرتمند و بانفوذ در دنیای فشن و عکاسی نمود.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودراجرفدرر، تنیسور حرفه ای سوئیسی، از سوی مجله GQ به عنوان خوش استایل ترین مرد سال 2016 انتخاب شد.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودویلیام و کیت، دوک و دوشس کمبریج، همراه با پرنس هری، در مهمانی کریسمس خیریه جوانان The Mix
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودمتیو مک‌کانهی مهمان برنامه تاک شوی سِث مه‌یرز.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودبندیکت کامبربچ در فتوکال اپیزود ویژه کریسمس سریال Sherlock محصول بی بی سی، در هتل هم یارد.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودتام هیدلستون در افتر پارتی شب افتتاحیه نمایش Saint Joan در لندن.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودفلیسیتی جونز روی فرش قرمز مراسم اکران فیلم Rogue One: A Star Wars Story در توکیو.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودفن بینگ‌بینگ در مراسم افتتاحیه فروشگاه De Beers در خیابان مدیسون نیویورک.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودجسیکا آلبا در افتتاحیه فروشگاه Laduree در لوس آنجلس.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودسارا پُلسون با پیراهنی از دولچه و گابانا مهمان برنامه سث مه‌یرز.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودروث نِگا با پیراهنی از والنتینو در مراسم اکران فیلم Loving در لوس آنجلس.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودمدونا، با پارکای مشکی، تیشرت موسکینو، کیف رالف لورن و کفش های پوما.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودکندال جنر، با پولیور اورسایز و شلوار چرم مشکی در وست هالیوود کالیفرنیا.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودامیلی راتایکوفسکی و کیت آپتون هر دو با لباس هایی از وینس کاموتو در پارتی کریسمس وینس کاموتو.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودجنیفر لوپز در رستوران مادئو در وست هالیوود کالیفرنیا.اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودروبی رُز با کتی از مارک جیکوبز در حال خرید کریسمس در بورلی هیلز کالیفرنیا.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودبهترین های آرایش و استایل مو:
زوئی دویچ در مراسم اکران فیلم Why Him در لوس آنجلس
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودبلا ثورن در فتوشوت مجله پِیپر.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودباربارا پالوین، مدل و بازیگر مجارستانی و مدل سابق ویکتوریاز سیکرت.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیووداما استون در مراسم اکران فیلم La La Land در هالیوود.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودفن بینگ‌بینگ در مراسم افتتاحیه فروشگاه De Beers در خیابان مدیسون نیویورک.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودجسیکا آلبا در افتتاحیه فروشگاه Laduree در لوس آنجلس.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودجَنل مونِی، خواننده، مدل و بازیگر آمریکا در AOL Build
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیووداولیویا کولپو، مدل، بازیگر و دختر شایسته آمریکا در سال 2012
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوودکریستینا کریت، مدل روس.اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوود

دوون ویندزور مدل آمریکایی ویکتوریاز سیکرت.
اخبار داغ ستاره های خوش تیپ و خوش استایل هالیوود

 

 

منبع مطلب :

http://www.parsnaz.ir/